مانيتورينگ مركز داده

اين سيستم جهت پايش و كنترل يكپارچه پارامترهاي حياتي در مركز داده مانند دما ، رطوبت ، روشنايي و حريق استفاده ميگردد. در اين سيستم با استفاده از حسگر ها و عملگرها ي بيسيم پايش  و مديريت هشدار در ارتباط با پارامترهاي فوق ميسر ميگردد. ازآنجا كه در اين سيستم تمامي ارتباطات به صورت بيسيم طراحي شده هيچ محدوديتي در رابطه با زيرساختها و تغيير پيكر بندي سيستم وجود ندارد و اين سيستم را ميتوان حتي پس از اتمام كار به مجموعه اضافه نمود.

                       

مركز داده

پريز برق Electrical Plug

 

ماجول پريز با قابليت اندازه گيري جريان مصرفي و تغيير رنگ زيبا ترين و پيچيده ترين ماجول موجود در بازار ميباشد. اين ماجول با كارايي بسيار بالا و قابلت برنامه پذيري كاملا تحت فرمان HC2 ميباشد و شما ميتوانيد مصرف كننده هاي الكتريكي را از طريق آن كنترل و پايش كنيد

با استفاده از نرم افزار تحت وب در HC2 به صورت آنلاين ميزان مصرف قابل مشاهده است علاوه بر آنكه گزارشات مصرف در زمان مورد نظر را ميتوان بصورت نمودار هاي متفاوت رسم نمود.

 

 

سنسور نشتي آب Flood Sensor

زيبا ترين و كار آمد ترين سنسور نشتي ساخته شده تا كنون

 

اندازه كوچك ، طراحي فوق العاده و بسياري از كارايي هاي ديگر، اين سنسور را از ديگر رقبا متمايز ميگرداند. تكنولوژي پيشرفته و دقت بسيار بالاي اين سنسور شما  را از  نشتي هاي خطرآفرين يا تغييرات ناگهاني دما  (Temperature Rise or Drop)  بسيار سريع باخبر مينمايد. اين تجهيز بدون احتياج به پشتيباني خاص، به نصب حرفه اي نيز نياز ندارد.

 

 

 

 

 

 

پايه هاي تلسكوپي پوشيده از طلاي ناب  امكان نصب سنسور در هر جا وبا دقتي بسيار بالا را فراهم ميكند

                                                                                                                                                                    

 

 

 

.

سنسور دود Smoke Sensor

تشخيص دهنده دود و حرارت

اين وسيله كوچك، درخشنده و زيبا كه بي شباهت به تكه اي جواهر نيست، با صفحه سوراخدار خود اجازه ورود دود به محفظه تشخيص را ميدهد و با توجه به اندازه كوچك با مقدار كمي دود فعال ميگردد.از مشخصات اين سنسور ميتوان به اين موارد اشاره كرد

 

الف - اندازه كوچك

ب- آلارم نوري و صوتي

ج- صفحه مشبك صيقلي

د- عملكرد دوگانه باسيم و بي سيم

ه- استفاده از باطري

و- همخواني با ديگر اعلام حريق هاي موجود در بازار

ز- حساسيت قابل تنظيم

ح - مقاومت بالا در برابر حرارت

ط- هشدار سرقت