سیستم آنتن مرکزی دیجیتال

آشنایی باسیستمهای آنتن مرکزی(دیجیتال)

در ساختمان هایی که تعداد زیادی گیرنده تلویزیونی (دیجیتال) وجود دارد ( اپارتمان ها و برج های مسکونی) نصب صفحات منعدد برای هر گیرنده , مشکلاتی زیادی را ایجاد خواهد نمود:

  • - هزبنه بسیارزیاد تجهیزات برای واحد ها به موجب وجود تجهیزات تکراری(صفحات , کابل و...)
  • - محدودیت فضایی پشت بام برای نصب تعداد زیادی (آنتن/ صفحه)
  • - هزینه بالای نصب ( آنتن ها/ صفحه ها) برای تک تک واحدها
  • - از بین رفتن زیبایی ظاهر ساختمان و به وجود آمدن جنگلی از (آنتن ها/صفحه ها) در پشت بام
  • - حجم بالای سیم کشی (آنتن/ صفحه ها) برای هر واحد
  • - عدم ارايه سرويس و نگهداری مناسب به دليل حجم بالای كابل و(آنتن/صفحه)

با توجه به موارد ذکر شده راه کار پیشنهادی این است که از یک سری آنتن مرکزی / صفحه برای تمام گیرنده ها استفاده گردد و سیگنال را توسط دستگاه مولتی سوئیچ بین تمامی گیرنده های ساختمان توضیع نمود .
 

تجهیزات ساختمانی
تجهيزات هتلی

دریافت کننده دیجیتال HEADEND - ( تلویزیون کابلی)

سیستم تلویزیون کابلی , هتلی یا (Digital HeadEnd)  جهت استفاده در هتلها , بیمارستانها , برجهای مسکونی و یا شهرک ها میباشد. به کمک این دستگاه میتوان کانالهای ماهواره ای را به انتخاب بروی سیستم آنتن مرکزی تزریق نمود بصورتی که کانالها توسط گیرنده های دیجیتال بدون استفاده از رسیور قابل دریافت باشند

  • قابليت دريافت 1 تا 40 كانال دیجیتالSD  و HD  ماهواره ای بنا به درخواست  و تزریق کانالها دریافت شده به سیستم آنتن مرکزی بصورت DVB-T  , قابل دریافت توسط گیرنده های دیجیتال و (Set Up Box )
  • قابلیت دریافت و توزیع کانالهای دیجیتال SD و HD ارسالی از آنتن شبكه سراسري و تزریق به سیستم آنتن مرکزی  

 
در این سيستم تمامي برنامه و كانال هاي دريافتي اعم از شبکه سراسری و کانالهای بین المللی  مدوله و تقويت  شده و به سيستم آنتن مركزي تزريق ميگردد.  از اينرو تمامي كانال هاي مورد درخواست كارفرما و كانال هاي شبكه هاي محلي در تمامي تلويزيون هاي هتل ، سازمان آموزشي، بيمارستان و.... با كيفيتي بي نظير در کنار هم قابل دريافت و مشاهده خواهد بود.

مدولاتور تک کانال HDMI به DVB-T

این محصول بهترین انتخاب برای تزریق تصاویر دوربین های مدار بسته به سیستم آنتن مرکزی و مشاهده تصاویر دوربینها بصورت  DVB-T از طریق  گیرنده های دیجیتال SET UP BOX میباشد